Amazon FBA Danışmanlık Hizmeti

Amazon FBA Danışmanlık hizmeti ile e ticarete giriş yapın. E-Ticaret Danışmanlığı hizmetimiz kapsamındaki Amazon FBA Danışmanlık Hizmeti ile amazonda satış yapmak isteyen müşterilerimize satış yapma ve eğitim imkanı sunuyoruz.

Amazon FBA Danışmanlık
5/5
Amazon FBA Danışmanlık

Amazon FBA Danışmanlık Hizmeti

Amazon FBA Danışmanlık, Amazonda satış yapmak isteyen bireysel ve kurumsal kişiler için biçilmiş kaftandır. Amazonda Satış yapmayı kafasına koymuş kişiler ilk olarak amazon danışmanlık hizmeti kapsamında FBA ve Amazon Satış Yönetimi eğitimi alırlar. 

Amazon Danışmanlık Hizmetinde, Amazon Hesabı açmaktan, Ürün seçimine, Chatbot pazarlamadan, Amazon Seller Dashboard’a kadar bir çok ince detay ele alınarak danışmanlık veriliyor.

Neden Amazon Danışmanlık Hizmeti Almalıyız?

Amazon FBA Danışmanlığı ile günümüzde modern kölelik olarak adlandırdığımız sabah 08:00 akşam 18:00 rutininden kurtularak kendi gelir modelini oluşturmak isteyen kişiler için stratejik önem teşkil eden bir girişimdir.

Amazonda satış yapan kişiler kendi gelir modelini oluşturduğu için kendine özgü mesai saatleri var. Bu yüzden sosyalleşecek ve ailesi ile daha çok vakit geçirecek vakti kaldığı için hayat standartlarını yükselmiş oluyor.

Amazon FBA ile Satış Yapmak için hemen formu doldurun.

Hızlı Teklif

Amazon FBA Danışmanlık Hakkında Merak Edilen Sorular

Hayır, Amazon FBA ve Amazon Dropshipping iki farklı satış yöntemidir olduğu için ikisini ayrı hizmet olarak ayırdık.

Hem evet hem de Hayır.  Evet Çünkü; Satmayı planladığınız ürün elinizde yoksa alıp satmak için bir sermaye gerekiyor.

Bireysel hesaptan satış yapmanın avantaj vergi noktasında kendisini gösteriyor. Sattığınız bir ürünün fiyatından %15 Amazon Vergisi ve 1 Dolar ek ödeme yaparsınız. Fakat dezavantajı da bulunuyor; PPC ve online chat hizmetlerinden yararlanamazsınız.

Evet, Amazon uzmanı takım arkadaşlarımız tarafından Giveaway çalışmalarıyla size destek oluyoruz.

Amazon FBA Danışmanlık Hizmetinin Detayları