Profesyonel ETSY Danışmanlık Hizmeti

Etsy Danışmanlık

Etsy Danışmanlık Hizmeti ile artık sizde internet üzerinden ticaret yaparak para kazanıp şirket kurabileceksiniz.

Etsy bir çok kişiye e-ticaret yaparak gelir elde etme imkanı sunmayla birlikte dijitalleşen dünyaya işletmesini taşımasında ön ayak oluyor.

ETSY Danışmanlık Hizmeti
5/5

ETSY Satış ve Yönetim Danışmanlık Hizmeti

ETSY Danışmanlık ve Satış Yönetim Hizmeti, Dünyanın en prestijli pazar yeri mantığına sahip e-ticaret sitelerinden biri olan Etsy’de mağazalarınızı açarak ürünlerinizi satabilirsiniz. 

Etsy Danışmanlık hizmetimiz kapsamında, Ürün seçme, Satış Yönetimi ve Reklam Yönetimi ile garantili gelir elde etme imkanı sunuyoruz.

Neden Etsy’de Olmalısınız?

Etsy, Özellikle el yapımı yani hand made ürünlerin revaçta olduğu bir pazar yeridir. Ancak sadece el yapımı ürünler etsy kitlesine bağlı değil. Birçok ünik ürününde satışları fazlaca yapılıyor.

Özellikle pandemi sonrası internetten alışverişin artmasıyla birlikte bir çok bireysel ve kurumsal kişiler Etsy’de satış yapmaya başlayarak kurumsallaştı ve bir gelir modeli inşa etti.

Sıfır veya minimum sermaye ile etsy de satış yapmak mümkündür. Bu yüzden bir gün daha geç kalmadan hemen Etsy mağazanızı kurun ve kazanmaya başlayın!

Hızlı Teklif

ETSY Satış ve Yönetim Danışmanlık Hizmetinin Detayları

ETSY Danışmanlık Hakkında Merak Edilen Sorular

Hayır, Herhangi bir düzenli bütçe ayarlamanıza gerek yok. Etsy el yapımı ürünlerin global pazarda satışını yapabilen çok güçlü bir pazar yeri bu yüzden Etsy de satış yapmaya başladığınızda faydasını cirolarınızda görmüş olacaksınız. Bu stratejik hamleyi yapmak için yüksek meblağlar olmasa da bir miktar bütçe ayırmanız elinizi rahatlatırken oluşturacağınız rekabet de elinizi güçlendirecektir.

Evet, Etsy mağazanızı açtıktan sonra, Etsy panel ve yönetim eğitimi de veriyoruz.

Etsy’de satış yapmak için Şirket kurmak gerekmez. Ancak kurumsallaşmak isteyen kişiler isteğe bağlı olarak şirket kurabilir. Yine de şirket olmanın veya olmamanın dezavantajları ve avantajlarına göre hareket edilmeli.