Google Ads Hizmeti

Google Ads Hizmeti ile satışlarınızı hızla artırın. Dijital Pazarlamanın temeli olan Google Ads Reklam Verme işlemlerinizin tamamını profesyonel olarka gerçekleştirebiliriz.

Veriye dayalı Google Ads Hizmetimiz ile işletmenizin cirosunu artırarak markanızı dijital dünyada güçlendirin.

Referans Müşteriler
Memnuniyet
4.8/5

Google Ads Hizmetinde Neler Yapıyoruz?

Google Ads, iş ortaklarında ve YouTube kanalında reklamlarınızı göstermeye yarayan ve arama motorunun işletmeler için sunduğu kullanıcıların yaptığı kelime sorgularını baz alarak çalışan bir reklamcılık hizmetidir.

B2B, B2C, C2C, ve her ne tür bir şirket yapınız olursa olsun; başta Google Arama Motoru olmak üzere, potansiyel aramaların sonucunda Arama Motoru Sonuç Sayfasında ön sıralarda çıkmak için Google Ads Hizmeti almanız zorunludur.

Hızlı Teklif

Google Ads Hizmet Süreci Nasıl İlerliyor?

Google Ads Paneli ve diğer ara paneller için dönüşümler, hedefler ve panellerin kurulumunun yapılması.

Bilinen adıyla Burn and Test süreçlerinin tamamlanarak verilerin ve hedef kitle havuzlarının doldurulması.

A/B Test süreci tamamlandıktan sonra elde edilen hedef  verileri optimize edilmek üzere analiz edilir.

A/B Test den gelen verileri Ölçüm ve Analiz sonrasında Optimize edilerek sürecin devam etmesi ve dönüşüm kazanılması.

Google Ads Hizmet Kapsamı​

Google Ads Hizmetimizin hizmet kapsamı detayları aşağıdadır.

Arama Ağı Reklamları

Arama Ağı Reklam Modeli ile Hedef Anahtar Kelimenizde Google'da En Üst Sıralarda Olun.

google ads hizmeti

Görüntülü Reklamlar (GDN)

Potansiyel müşterilerinizin girdiği sitelere ürünlerinizin resimlerini içeren reklamlar ile müşterilerinizi satışa yönlendirmenize yardımcı olan reklam grubudur.

Alışveriş Reklamları

Google'ın Alışveriş bölümünde ürünlerinizin reklamını yaparak yüksek dönüşüm oranı kazandıran reklam grubudur.

Yeniden Pazarlama Reklamları

Daha önce satış yaptığınız müşterilere tekrar satış yaparak kulaktan kulağa reklamını tetikleyen ve müşteri memnuniyetini artıran reklam grubudur.

Google Ads Hizmeti Hakkında Merak Edilen Sorular

Google Ads, iş ortaklarında ve YouTube kanalında reklamlarınızı göstermeye yarayan ve arama motorunun işletmeler için sunduğu kullanıcıların yaptığı kelime sorgularını baz alarak çalışan bir reklamcılık hizmetidir.

Google Ads çalışmaları süresi, birçok faktöre bağlıdır. Süre, bu faktörler arasında değişkenlik göstermektedir. Bu faktörler arasında markanın hedefleri, bütçesi, seçilen anahtar kelimelerin rekabeti, hedeflenen kitle ve reklam formatı gibi unsurlar yer alır. Markanın, kısa vadeli satışları artırmaksa ve yüksek rekabetli anahtar kelimeler seçilmişse, kampanyanın başarısı için daha fazla bütçe ve daha uzun bir süre gerekebilir. Ancak, daha az rekabetli anahtar kelimeler seçilirse ve reklam verenin hedefi daha uzun vadeli bir marka farkındalığı yaratmaksa, kampanya daha kısa bir sürede sonuç verebilir. Burada belirlenen KPI’lar yani kısa vadede hedefler neler, uzun vadedeki hedeflerin ne olduğu süreye etki edecek en büyük etkenlerden bir tanesidir.

Ayrıca, çıkılan kampanyanın reklam formatı da bir faktördür. Örneğin, arama reklamları daha hızlı sonuçlar verirken, görüntülü reklamlar daha uzun bir süreç gerektirebilir. Tüm bu faktörler göz önüne alındığında, Google Ads çalışmalarının süresi değişebilir. Bu süre içinde kampanyanın performansını değerlendirmesi ve gerekli durumlarda kampanya, reklam grubu veya reklam düzeyinde optimizasyonların yapılması gerekebilir.

Google Ads’te reklam vermek, web sitenizin Google’da üst sıralarda yer almasını sağlamaz. Google Ads, reklam verenin hedef kitleye daha hızlı ve doğrudan ulaşmasına yardımcı olur, ancak organik sıralamaları etkilemez. Web sitenizin Google’da yükselmesi organik SEO çalışmaları ile gerçekleştirilir ve bu süreç uzun vadeli bir çaba gerektirir. Web sitenizin organik sıralamalarının yükselmesi, birçok faktöre bağlıdır. Bu faktörler arasında web sitenizin içeriği, arama motoru optimizasyonu (SEO), backlink profili, web sitenizin yaşının ve otoritesinin sektördeki diğer web sitelerine göre ne kadar iyi olduğu gibi unsurlar yer alır. Organik sıralamaların yükselmesi için SEO çalışmaları yapıldığında, sonuçların görülmesi için birkaç haftadan birkaç aya kadar sürebilir. Ancak, bu süreç web sitenizin durumuna ve sektöre bağlı olarak değişebilir. Web sitenizin organik sıralamalarını yükseltmek için düzenli olarak SEO çalışmaları yapmanız, sitenizin performansını artırmanız ve sonuçları elde etmeniz gerekebilir.