Türkiye’nin #1 Numaralı SEO Hizmeti

SEO Hizmeti dijitalleşen dünyanın yükselişi ile beraber revaçta olan bir hizmettir. Arama sonuçlarında en üst sıralarda çıkmak isteyen kurumların alması gereken zorunlu bir hizmettir.

SEO yani Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelen çalışma hedef sitenin odak anahtar kelimelerde Google sıralamasında yükselmesi için yapılan çalışmadır.

SEO Çalışmasına başlamadan önce sitenin bütün teknik alt yapısı incelenir. Tüm incelemeler bittikten sonra iç ve Teknik SEO yapılır ardında Dış SEO Çalışmasına geçilir.

Referans Müşteriler
Memnuniyet
4.8/5

SEO Hizmeti Hakkında Daha Fazla Detay

SEO, Bütünleşik bir yapıdır. Ve bu yapıda göz önünde bulundurmamız gereken o kadar çok şey var ki, bir kitap bile yazılabilir. Ama kısaca özetlemek gerekirse, Ara Sonuçlarında öne çıka bilemek için web sitesindeki bütün elementler seo çalışması ile ince ince işlenmeli. 

Yani çalışma yapılan sitenin web tasarım aşamasında Kullanıcı deneyimi de göz önünde bulundurularak tasarlanmalıdır.

Günümüzde birçok seo ajansı olsa da bunların %80’i maalesef arama motoru optimizasyonu seo ile alakalı bilgileri çok eskiye dayanıyor. Google çıktığı ilk günden beri düzenli olarak çekirdek güncellemeleri ile kendisini yeniliyor. Bu yüzden bilgisi eskiye dayanan ajansların verdiği hizmet bir süre sonra işe yaramamaya veya daha fazla zarar vermeye başlıyor.

Hızlı Teklif

SEO Hizmetinde Neler Yapıyoruz?

SEO Hizmetimiz kapsamında gerçekleştirdiğimiz seo işlemlerinin aşamaları aşağıdadır.

Çalışma süresi boyunca, detaylı, sade, anlaşılırlığı yüksek ileri raporlama teknikleriyle tüm proses şeffaf bir şekilde sizinle paylaşılarak, her adımdan bilgi sahibi olmanız sağlanmaktadır.

Bazı durumlarda bir ülkenin ve hatta bir şehrin tamamı değil; bulunduğunuz lokasyondan gelen trafik çok daha önemlidir. Fiziksel mağazalar için mobil uyumlu, lokal SEO çalışmalarıyla mağazanızın ziyaretçilerini arttırmanızda yardımcı oluyoruz.

Bütünsel SEO çalışmalarında site içinde ve teknik altyapıda yapılan çalışmalar kadar dış referanslarınız da oldukça önemli. Sitenizle uyumlu, otoriter ve kabul görmüş, domain ve page otoritesi yüksek sitelerden do-follow referans linkler almanızı sağlıyoruz.

Her anahtar kelime için yatırım yapmaktansa doğru ve mutlak faydalı anahtar kelimelerde yükselmek çok önemlidir. Siteniz için en doğru anahtar kelimeleri analiz ediyor; semantic analizlerle elde edilen sonuçları raporluyor ve sizin için en değerli anahtar kelimeler için çalışmalar yapıyoruz.

Sitenizi Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarının sürekli değişen algoritmalarıyla barışık hale getiriyoruz. Düzenli log analizi, iki dalgalı JavaScript indekslemeye uygun yapılanma, semantic tag’lerin inşası ve sitenizin teknik altyapısı ile alakalı tüm süreçleri yönetiyoruz.

Günümüzde Alexa, Cortana, Siri gibi sanal asistanların kullanılma sıklığı oldukça arttı ve sitenizin; önemli sayfalarınızın sanal asistan sorgularına da uyumlu hale gelmesi oldukça önemli. Voice SEO çalışmalarıyla sitenizi bütünüyle Voice SEO uyumlu hale getiriyoruz. 

Çok Katmanlı SEO Hizmetlerimiz

İstediğiniz arama motoruna özel seo hizmetlerimiz.

SEO Hizmeti Hakkında Merak Edilen Sorular

SEO Hizmetimiz ile alakalı merak ettiğiniz tüm soruların  cevapları, soru/cevap şeklinde aşağıdadır.

Web Sitenizin, başta Google olmak üzere, hedeflediğiniz arama motorlarında (Google, Yandex, Bing, Baidu, vb…) markanız için önemli olan anahtar kelimelerde üst sıralara yükselmesini sağlayan çalışmalar bütününe SEO denir.

B2B, B2C, C2C, ve her ne tür bir şirket yapınız olursa olsun; başta Google Arama Motoru olmak üzere, potansiyel aramaların sonucunda Arama Motoru Sonuç Sayfasında (SERP) ön sıralarda yerinizi almak için mutlaka SEO çalışmaları sürecine başlamak ve bunu sürdürülebilir kılmak zorundasınız.

SEO çalışmaları bütünü zaman zaman hız kazandırmak ya da tempo düşürmek mümkün olmakla birlikte sürdürülebilir olmalıdır. Tıpkı hayatınızda düzenli olarak yaptığınız spor aktivitesi gibi. Unutmayın ki, rakipleriniz SEO çalışmalarını durduğunda sizin SEO çalışmalarınıza bağlı yükselme grafiğiniz artacaktır. O nedenle SEO çalışmaları düzenli olarak yapılması gereken, farklı stratejilerle yol haritasının belirlenmesi gerektiği önemli ve uzun süreli çalışmalardır.

Öncelikle sitenizin kapsamlı bir analizi gerçekleştiririz. Bununla birlikte sektördeki doğrudan rakiplerinizin analizlerini hazırlarız ve bu doğrultuda yatırım yapmaya uygun ve değer anahtar kelime havuzunuzu belirleriz. Ardından belirlenmiş olan teknik problemlerinizi giderir ve anahtar kelimeleriniz üzerine düzenli olarak çalışmaya başlarız. Her ay, detaylı ve düzenli raporlarla süreci size bildiririz. sürecin her detayından haberdar olmanızı sağlarız.

Google Arama Motoru şu disiplinle çalışır; tarar –> indeksler –> puanlar –> sıralar. Bu dinamik bir süreçtir ve Google’ın düzenli ve zaman zaman kapsamlı algoritma değişiklikleri sitenizin belirli ya da tüm anahtar kelimlerde önemli bir düşüşe ya da yükselişe neden olmasını sağlayabilir. Bunun yanı sıra, SEO süre cinde rakiplerinizin ne yaptığı da çok önemlidir. O nedenle, SEO çalışmaları bütünü somut zaman aralıkları vermenin mümkün olmadığı bir alandır. Dolayısıyla; SEO çalışmalarında ne kadar sürede sonuç alabileceğinizi belirleyen müdehale edebildiğimiz ve edemediğimiz sayısız faktör vardır. Yine de mutlak bir sürdürülebilirlik içerisinde SEO çalışmalarınızı yapmanız, er ya da geç sonuç almanızı sağlayacaktır. Sizin durduğunuz her an ise, rakipleriniz için yükseliş noktaları olarak onlara fayda sağlayacaktır.